Get the Flash Player to see this player
 

16 MБ
2 мин : 11 сек
1280 x 720
163 просм.
09 дек 2013Одобряю
Запомнить
Текущий кадр

Ми створили свою Європу в Україні, а ти?

Альбом Ми створили свою Європу в Україні, а ти? (1 видео)

FAU: повага до себе, відкритість до світу
Перегони відбуваються не тільки на автотреках. Сучасний глобальний світ вимагає дедалі вищих швидкостей у інтеграційних процесах, вимагає неухильного дотримання загальносвітових стандартів та вимог. FAU може констатувати: українська автоспільнота увірвалася до світового автоспортивного процесу на крейсерській швидкості. Наші пілоти за цей рік неодноразово піднімалися на сходинки п‘єдесталів, про український автоспорт дедалі серйозніше заговорили у 25-ти країнах на 3-ох континентах. Не тільки спортивні: соціальні, інфраструктурні, наукові ініціативи FAU також отримали схвальні відгуки наших іноземних колег.
Наше входження до міжнародної спільноти відбувалося з позицій рівноправного партнерства. Ми добре усвідомлювали – євроінтеграційні процеси безсумнівно корисні для нас: і коли йдеться про автоспорт, розвиток якого абсурдно уявляти поза європейським автоспортом, і коли йдеться про автомобільну культуру, зразковий приклад якої являє нам Європа: у якості доріг, автомобільній культурі й стандартах безпеки руху. Як ми говорили і рік тому - свою дорогу FAU вибрала – це пріоритет європейських цінностей: і для Федерації, і для автоспортсменів, і для водіїв, чиї інтереси FAU захищає.
Зрозуміло, ніщо не відбулося само собою, цей рік став роком наполегливої та цілеспрямованої роботи. Тепер, підходячи до його завершення, ми можемо відповідально сказати, що нам вдалося здійснити рестарт автоспорту: наші спортсмени показали високий клас, за рік виступивши понад 100 разів на провідних автотреках континенту. Але важливо й інше: понад 50-ти разів іноземні гонщики стартували в Україні. На нашій землі відбулося 7 міжнародних змагань, 3 етапи Кубка Європи, а легендарне ретро-ралі Париж-Пекін вперше проклало маршрут через нашу країну. Щоразу іноземці увозили з собою згадку про гостинну сучасну країну. Базова орієнтація FAU на світові стандарти проведення змагань і суддівства призвели до збільшення кількості вітчизняних змагань, легальних автоспортивних дисциплін, а також до глобального підвищення рівня безпеки автогонок.
Цього року ми встановили партнерські стосунки з Міжнародною асоціацією автомобілістів – FIA. Наші фахівці увійшли до її дисциплінарних та профільних комісій. Наразі відбувається робота генеральної асамблеї FIA, де ми беремо активну участь, а в голосуванні за її керівний склад, що відбудеться 6 грудня, будуть враховані і наші голоси. Першими результатами партнерства стали спільні дії: у розвитку вітчизняного інституту суддівства і в спільному проведенні досліджень. 21 і 22 грудня на полігоні «Чайка» відбудуться гонки, куди ми запросили європейських фахівців, щоб вони зі своїми українськими колегами провели дослідження реакції організмів автоспортсменів та суддів на низькі температури. Дружба та взаємодія FAU та FIA, без сумніву, зробили свій вагомий внесок в євроінтеграцію країни та посилення її міжнародних зв"язків. Обраний нами вектор вимагав проведення роботи з налагодження процесів у дисциплінарних та профільних комітетах FAU, з приведення статуту FAU у відповідність до міжнародних норм. У тому, що європейські та світові організації прийняли нас за рівних, немає нічого дивного – адже ми рухаємося у одному напрямку. Багато зусиль цього року ми доклали до розвитку важливої для Європи і світу сфери екології. Розроблено та прийнято Екологічний кодекс FAU, що став залізним правилом центрального позашляхового автозмагання Ukraine Trophy. Паралельно з усім прогресивним світом ми рухаємося і в галузі розвитку екологічних видів транспорту – FAU заснувала проект «Електромобілізація», що стане одним з найважливіших пріоритетів наступного року. Європейським духом пройняті й інші соціальні ініціативи FAU: це турбота про безпеку дітей на дорогах і високий стандарт публічності та прозорості діяльності Федерації. Нами було розроблено програму «Діти - це майбутнє», у рамках якої випущено підручник з безпеки поведінки на дорогах для молодших школярів, відбулася низка освітніх заходів для дітей і дітей-сиріт під час автозмагань та міських свят: вікторини, майстер-класи гонщиків, кілька практикумів їзди на картингах в центрі Києва. Протягом всього року жоден важливий захід FAU не відбувався без участі журналістів, а нещодавно пройшли перші гонки FAU Media Cup, - дружні автозмагання між найкращими гонщиками FAU та провідними українськими журналістами: їх проведення тепер стане щорічною традицією. Ми цілком усвідомлюємо складність та важливість обраного нами шляху, та тверезо розуміємо, що альтернатив йому немає. Сучасна та сильна Україна, цікава світу і відкрита світу – ось куди ведуть всі дороги нашої країни. Цей шлях вимагає важкої праці та відповідальності, але ми до цього давно готові.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts